iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Od dziś zmiany na Placu Rowińskiego!

Miejski Zarząd Dróg w Ostrowie Wielkopolskim informuje, że od poniedziałku, 20 lipca, na czas robót drogowych, wyłączony zostanie z ruchu kołowego Plac Rowińskiego.
Dojazd do ulicy Gimnazjalnej odbywać się będzie przebudowywaną ulicą Wiosny Ludów, - w tym czasie zastosowany zostanie odwrócony kierunek ruchu. Wjazd na ulicę Wiosny Ludów odbywać się będzie z ulicy Kolejowej. Z ulicy Kościelnej możliwy będzie wyjazd jedynie na wprost - w ulicę Ledóchowskiego. Utrudnienia w ruchu przewidywane są na okres około 2 miesięcy.
 
W związku z tymi pracami wyłączony zostanie również przystanek autobusowy przy ul. Gimnazjalnej. Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim informuje, że autobusy kursować będą objazdem przez Aleję Powstańców Wielkopolskich, a przystanek zastępczy obowiązywał będzie przy parkingu Urzędu Miejskiego. Zmiany te obowiązują do odwołania.
 
Szczegółowe informacje dotyczące kursowania autobusów są dostępne na stronie internetowej mzk-ostrow.com.pl i pod numerem telefonu  62 737 61 15. Numer jest czynny całodobowo.
Źródło: umostrow.pl


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również