iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Od dziś ograniczenia w dostępie do urzędu

Od poniedziałku, 22 marca ostrowski magistrat wprowadził ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesantów.

- Kontakt z Urzędem odbywa się przede wszystkim przy użyciu komunikacji telefonicznej lub elektronicznej, korespondencji tradycyjnej za pośrednictwem operatora pocztowego lub platformy ePUAP - czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Ponadto uprasza się, aby wszystkie dokumenty przesyłać za pomocą operatora pocztowego lub za pośrednictwem platformy ePUAP. W wyjątkowych sytuacjach w punkcie podawczym znajdującym się przy drzwiach głównych do urzędu miejskiego (wejście A).

Natomiast osobiste stawiennictwo klienta możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu terminu i godziny wizyty w godzinach pracy urzędu od 8:00 do 16:00, z wyłączeniem - rejestracji zgonów, które obsługiwane są  na bieżąco oraz innych wyjątkowych sytuacjach (niecierpiących zwłoki).

- Osoby umówione telefonicznie na daną godzinę proszone są o bezpośrednie kierowanie się do wejścia bocznego od strony al. Powstańców Wielkopolskich oznaczonego symbolem A1 - wskazują urzędnicy.

 

Wykaz telefonów pod którymi można umawiać się w celu załatwienia spraw w poszczególnych komórkach organizacyjnych TUTAJ.

 


Tagi: urząd, ostrów
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również