iOstrowWlkp.pl reklamy
Tenis stołowy

Ochman Raszków z tytułem mistrza II ligi!

Decyzją Polskiego Związku Tenisa Stołowego rozgrywki ligowe na szczeblu ekstraklasy I i II ligi zostały zakończone.

Raszkowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego już wcześniej zapewnił sobie mistrzostwo II ligi grupy południowej, gdzie był jedynym zespołem, który zdobył maksymalna ilość punktów. W roku jubileuszu 45–lecia klubu zespół zapewnił mistrzostwo najlepszego klubu w Wielkopolsce i wysunął swoją kandydaturę na awans do I ligi.

Przed raszkowskim Ochmanem pozostał jeszcze jeden mistrzowski pojedynek, w którym zmierzy się z mistrzem grupy północnej UKS Champion Police. Dotychczasowy bilans spotkań raszkowskiego Ochmana z zespołem z Polic jest dodatni dla Raszkowa, tym samym Ochman wyrasta na faworyta i kandydata do I ligi. Zespół udowodnił, że jest faworytem i swoją pozycję zapewnił dużym zaangażowaniem i wielką dyscypliną popartą umiejętnościami.

Awans do I ligi byłby wielkim sukcesem klubu i ważnym wydarzeniem dla środowiska. Klub został zobligowany do rozegrania pojedynku o mistrzostwo i awans do I ligi do końca czerwca 2020 roku, o ile do tego okresu obostrzenia związane z epidemią zostaną zlikwidowane.

 

 

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również