iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Ocenzurowali radnego Lepkę?

Zdjęcie: umostrow.pl
O wielkim sercu i miłości do zwierząt Beaty Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp., która na swe prezydenckie komnaty przygarnęła bezdomną kotkę pisało i mówiło się wiele. Nie zapomniano także o ogłoszonym wśród mieszkańców „plebiscycie“ na imię dla tegoż czworonoga oraz związane z nim zapytanie radnego Piotra Lepki. Zaś za udzieloną na nie odpowiedź, nie omieszkał podziękować na ostatniej sesji rady miasta, sam zainteresowany.

- Samo pytanie miało także walor poznawczy, bo dowiedziałem się dzięki temu, że kot na drugie imię ma „przylepka“. Co niektórzy przedstawiciele władz miasta w internecie nawet uraczyli mnie pisownią rozłączną „przy lepka“ - przyznał radny, Piotr Lepka.

 

Przy tej okazji zwrócił uwagę na jeszcze jedną rzecz.

 

- Kolejnym motywem poznawczym dla mnie, budowanym na tym zapytaniu jest niestety to, i mam nadzieję że stosunkowo rzadko się to dzieje, ale na profilu facebookowym prezydent Beaty Klimek zdarzają się sytuacje, że wpis jest kasowany. Tak było w moim przypadku. Nie chcę mówić, że mamy do czynienia z cenzurą, ale jest to samo w sobie niepokojące zjawisko - stwierdził rajca.

Odbicia piłeczki się jednak nie doczekał.

(alf)

 

Przeczytaj także:

 

Nie tylko prezes ma kota

 

Kotka Szarlotka, to również niezła przylepka

 

 

 


Tagi: ostrów
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również