iOstrowWlkp.pl reklamy
Z powiatu

Ocenili świąteczne dekoracje

Zdjęcie: powiat-ostrowski.pl

Świąteczne stroiki przygotowane przez seniorów z ostrowskich i ościennych placówek zaprezentowane zostały w ramach Wystawy Wielkanocnej ostrowskiego Domu Pomocy Społecznej. Prace wzięły udział w konkursie. Komisja oceniała dekoracje i nagrodziła najlepsze.

Do konkursu wystawione zostały kreatywne i inspirujące dekoracje. Pomysłowe i pracochłonne konstrukcje, radosne barwy, świąteczne elementy zdobione wstążkami, czy baziami wprowadzają nas w wiosenny nastrój.

- W imieniu Pana dyrektora i swoim bardzo Państwu dziękuję za przyjęcie zaproszenia. Cieszę się, że wystawa gości właśnie u nas w nowym Domu Pomocy Społecznej – mówi starosta ostrowski, Paweł Rajski. – Te piękne stroiki przypominają nam, że święta tuż, tuż. Wszystkie prace przygotowane zostały z wielką starannością. Są bardzo pomysłowe. Przy okazji naszego spotkania życzę również Państwu zdrowych, spokojnych świąt.

 

Nagrodzeni w konkursie:

1. miejsce - Dom Pomocy Społecznej w Baszkowie

2. miejsce - Dzienny Dom Senior + ul. Raszkowska

3. miejsce - Dzienny Dom Senior + ul. Limanowskiego

 

Wyróżnienia i statuetki za udział w wystawie trafiły kolejno do DPS-ów w Pleszewie, Ostrowie Wielkopolskim i Marszałkach.

Spotkanie, które odbyło się w Domu Pomocy Społecznych przy ul. Staroprzygodzkiej w Ostrowie Wielkopolskim, uświetnił występ muzyczny ostrowskiego zespołu 3+1, który swój koncert rozpoczął utworem Skaldów „Wiosna”.

Źródło: powiat-ostrowski.pl


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również