iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

Nowy Punkt Sprzedaży Wyposażenia dla Gastronomii Stalgast już otwarty!

2021-10-01 13:10:00
Przy ul. Łąkowej 10 w Krotoszynie został otwarty Punkt Sprzedaży Wyposażenia dla Gastronomii Stalgast.

Podczas uroczystego otwarcia, które miało miejsce 30 września, można było obejrzeć niesamowite pokazy kulinarne przygotowane przez wyspecjalizowanych trenerów i doradców oraz skosztować wykwintnych dań.

 

Punkt Sprzedaży Wyposażenia dla Gastronomii Stalgast w Krotoszynie jest pierwszym w Południowej Wielkopolsce i ma być kolejnym krokiem w rozwoju firmy IteCom, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wyposażenia placówek handlowych.

W Punkcie dostępna jest szeroka ekspozycja produktów, która ułatwi dokonywanie wyboru odpowiednich rozwiązań idealnie sprawdzających się w małej i dużej gastronomii. Z powodzeniem wykorzystywane są w kuchniach placówek oświatowych czy restauracjach. A największą zaletą tych produktów jest z pewnością bardzo duża oszczędność czasu, którą należy poświęcić na przygotowanie posiłków, np. śniadań czy obiadów. Oczywiście taki sprzęt także znakomicie sprawdzi się w naszych domach.

Zdecydowanie więcej na temat tych produktów można dowiedzieć się w Punkcie Sprzedaży Wyposażenia dla Gastronomii Stalgast przy ul Łąkowej 10 w Krotoszynie.

Źródło: *Artykuł partnera- Fotorelacja -

Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
POLUB NAS NA FACEBOOK