iOstrowWlkp.pl reklamy
Z powiatu

Nowy posterunek na mapie powiatu ostrowskiego

Zdjęcie: KPP Ostrów Wielkopolski

6 listopada odbyło się uroczyste otwarcie Posterunku Policji w Sieroszewicach z siedzibą w Rososzycy.

Uroczystość związana z oddaniem do użytku nowego policyjnego obiektu rozpoczęła się od złożenia meldunku przez dowódcę uroczystości podinsp. Dariusza Jakuszkowiaka I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Sławomirowi Piekutowi. Następnie gości powitał Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim insp. Piotr Wilkowski, który skierował słowa podziękowania do wszystkich tych, którzy z otwartym sercem podeszli do tejże inwestycji, dzięki czemu projekt stał się rzeczywistością. Osobne podziękowania skierował do wójta gminy Sieroszewice Anatola Piaskowskiego, którego urząd nieodpłatnie przekazał działkę pod inwestycję, a ponadto partycypował w kosztach budowy posterunku. Komendant przybliżył historię dotychczasowego obiektu, w którym policjanci pełnili służbę.

Komendant podkreślił, że otwarcie nowego posterunku jest nie tylko ważne dla policjantów, ale także i przede wszystkim dla mieszkańców gminy Sieroszewice.

Uroczystość zakończyła się złożeniem meldunku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Sławomirowi Piekutowi.

Źródło: KPP Ostrów Wielkopolski


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI