iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmZnajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z policji

Nowy kierownik posterunku w Przygodzicach

2019-05-30 08:05:00

Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
Posterunek Policji w Przygodzicach ma nowego kierownika. Jest nim asp. sztab. Marcin Mikołajczak. Oficjalne mianowanie odbyło się 28 maja.

W Posterunku Policji w Przygodzicach odbyła się uroczysta odprawa w trakcie której obowiązki kierownika tej placówki powierzono asp. sztab. Marcinowi Mikołajczakowi, dotychczasowemu asystentowi jednoosobowego stanowiska ds. kryminalnych. Mianowania dokonał Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim mł. insp. Piotr Wilkowski. W uroczystości uczestniczył też Komendant Komisariatu Policji w Odolanowie podinsp. Mirosław Józefiak oraz wójt Przygodzic Krzysztof Rasiak.

 

Asp. sztab. Marcin Mikołajczak służbę w policji pełni od 2001 roku. Praktycznie od samego początku związany był z Komisariatem Policji w Odolanowie, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej. W 2008 roku został dzielnicowym na terenie działania Posterunku Policji w Przygodzicach, służbę tę pełnił 9 lat. Od 2017 roku służbę pełnił jako asystent pionu kryminalnego.

Posterunki policji to priorytet Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Te najmniejsze jednostki to jednocześnie najważniejsze ogniwo łączące lokalne społeczności z policją.

Dlatego też nowemu kierownikowi szef ostrowskich policjantów mł. insp. Piotr Wilkowski życzył powodzenia na nowym stanowisku, wielu sukcesów zawodowych oraz wytrwałości w pełnieniu odpowiedzialnej służby.

Podczas uroczystości akt mianowania na stanowisko asystenta otrzymał asp. Leszek Pawłowski, dotychczasowy dzielnicowy w gminie Przygodzice.

Bezpiecznej służby życzył też wójt, który wręczył policjantom listy gratulacyjne.

 

 
Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Reklama w Gazecie Internetowej

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl