iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

Nowe usługi na e-Urząd Skarbowy

Potrzebujesz zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach lub o swoich dochodach, w tym o przychodzie, dochodzie, podatku należnym, składkach społecznych, zdrowotnych? Złóż wniosek o wydanie zaświadczenia na e-Urząd Skarbowy. To zaświadczenie możesz otrzymać bezpłatnie już w kilka minut na e-Urząd Skarbowy.

e-Urząd Skarbowy umożliwia Ci załatwienie wielu spraw online - bez wychodzenia z domu, na dowolnym urządzeniu, w dowolnym czasie.

Oprócz usługi Twój e-PIT, znajdziesz tu m. in. wykaz mandatów karnych, Twój numer mikrorachunku podatkowego (na który wpłacasz PIT, CIT i VAT) czy e-mikrofirmę (do generowania i wysyłania JPK).

W e-Urzędzie Skarbowym można już złożyć UPL-1, czyli pełnomocnictwo do podpisywania elektronicznych deklaracji podatkowych.

 

Pamiętaj:

  • Sprawy z urzędem skarbowym można załatwić online i bez wychodzenia z domu, m.in. poprzez serwis e-Urząd Skarbowy na podatki.gov.pl.
  • W sytuacjach, gdy jednak nie możesz załatwić swojej sprawy elektronicznie lub przez telefon i musisz udać się do urzędu skarbowego, wcześniej umów się na wizytę na stronie podatki.gov.pl - tutaj link do tej strony: https://www.podatki.gov.pl/e-wizyta-w-urzedzie-skarbowym/To bardzo prosta i wygodna forma, która pozwoli Ci uniknąć kolejek i zwiększy bezpieczeństwo kontaktu z innymi osobami.
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI