iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

Nowa wersja przeboju Szymona Tokarskiego

23 sierpnia 2021 roku swoją premierę miał debiutancki singiel Szymona Tokarskiego zatytułowany „Przyjaźni Moc”. W rocznicę premiery, ukazała się wersja rozszerzona piosenki, która jest już dostępna w sklepach z muzyką cyfrową. 12-letni Szymon Tokarski to laureat festiwali i konkursów muzycznych, uczestnik czwartej edycji programu The Voice Kids.

Piosenka powstała przy współpracy z labelem muzycznym Kids & Teens Records. Kompozytorem piosenki jest Tomasz „Konfi” Konfederak. Miksem i masteringiem zajął się Josh Harris ze Stanów Zjednoczonych. Słowa napisał Sebastian Płatek. Piosenka przez 10 tygodni, zajmowała miejsce pierwsze na Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom. Znalazła się również na miejscu pierwszym w rocznym podsumowaniu czyli w Top Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom. Utwór zagościł na antenach kilku rozgłośni radiowych oraz stacji telewizyjnych. W marcu 2022 roku, swoją premierę miał drugi singiel Szymka, zatytułowany „Twój Rytm”.

 

Szymon Tokarski jest uczniem Szkoły Podstawowej w Lewkowie. Jest koleżeński, ambitny i bardzo wrażliwy. Poza muzyką lubi grać w piłkę. Jego największą pasją Szymona jest śpiew, którego od szóstego roku życia uczył się w Ostrowskim Centrum Kultury. Obecnie jest uczniem śpiewu w Stowarzyszeniu Tryton przy Szkole Muzycznej w Kaliszu.

Swój warsztat wokalny doskonali od kilku lat pod okiem Pauli Pływaczyk w Ostrowie Wielkopolskim oraz od niedawna Anety Dąbskiej z Lublina. Jest laureatem wielu konkursów. Mimo młodego wieku jest aktorem w Teatrze „Buffo” w Warszawie, gdzie wciela się w rolę chłopca zagubionego w spektaklu „Piotruś Pan”. W 2019 roku otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego w kategorii Młody Talent. Jest również uczestnikiem czwartej edycji programu The Voice Kids. W Przesłuchaniach w ciemno zaprezentował utwór „Nie daj się” z repertuaru Dody. Występował w drużynie Cleo. Dotarł do etapu Bitew, gdzie wspólnie z kolegami Maksymilianem Belniakiem i Korneliuszem Łakomym wykonał „Bananowy song” grupy VOX.

Pod koniec sierpnia 2021 roku ukazał się debiutancki singiel Szymona zatytułowany „Przyjaźni moc” który powstał przy współpracy z labelem wydawniczym Kids And Teens Records. Piosenka przez 10 tygodni zajmowała miejsce 1 na Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom. W drugim notowaniu Top Listy Przebojów Polskiego Radia Dzieciom, będącej podsumowaniem najlepszych piosenek roku, "Przyjaźni Moc" zajęła miejsce 1. Szymon miał okazję zaprezentować swoją piosenkę w takich programach telewizyjnych jak: „Pytanie na Śniadanie” , „Teleexpress” , "Mini Jack" czy „Gramy.pl”. Utwór zagościł na playlistach wielu rozgłośni radiowych. W styczniu 2022 roku, Szymon został wybrany Odkryciem Roku - informacyjnego serwisu muzycznego NetFan.pl

W marcu 2022 roku swoją premierę miał kolejny singiel Szymka zatytułowany „Twój Rytm”. Piosenka, podobnie jak „Przyjaźni Moc” powstała przy współpracy z labelem Kids & Teens Records. Mecenat nad wydaniem singla objęła Gmina Ostrów Wielkopolski oraz Powiat Ostrowski. Piosenka przez 10 tygodni zajmowała miejsce 1 na Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom. Pojawiła się na antenach kilku rozgłośni radiowych m.in: Polskiego Radia Poznań, Radia Białystok, Radia Rzeszów.

 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI