iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

Nikola Kawała z gminy Raszków z dziką kartą w „Mam Talent!”

Zdjęcie: Materiały TVN

Pierwszy półfinał 14. edycji „Mam Talent!” za nami! Znamy już pierwszych finalistów i wiemy, kto został wyróżniony przez jury platynowym przyciskiem! Nikola Kawała z gminy Raszków zdobyła dziką kartę. 

Ruszyły półfinały najbardziej spektakularnego show w Polsce! W pierwszym odcinku na żywo 14. edycji „Mam Talent!” zaprezentowali się: Dykobrass, Natalia Krakowiak i Dmytro Morozov, Miłosz Bachonko, Garouaz El Houceine, Jadwiga Krowiak i Sara Kreis, Sebastian Szul, Nikola Kawała, Waldek Kukurowski, Katarzyna Węglarz oraz Michał Nowacki.

Najwięcej głosów widzów, a tym samym pewne miejsce w finale, zdobył Waldek Kukurowski. Decyzją jury wśród finalistów znalazły się również Jadwiga Krowiak i Sara Kreis. Już w trakcie pierwszego odcinka na żywo zespół jurorski zdecydował się także na użycie platynowego przycisku! Został nim nagrodzony zachwycający występ młodego muzyka z Lublina, Miłosza Bachonko. Nikola Kawała została zdobywczynią dzikiej karty, co daje jej szanse na awans do finału.

Już za tydzień o miejsce w wielkim finale powalczą: poTOCK, Wolf Gang, Karolina Sydorowicz, Duo Tela Marinera, Oksana Dzhura, Laura Florentyna Dziąba, Oliwia Bąk, Vanessa Kujawiak, Sztuka Ciała oraz Michał Kulik. Drugi półfinał 14. edycji „Mam Talent” pojawi się na antenie TVN już 05 listopada o godzinie 20:00.

Źródło: Materiały TVN
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI