iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmZnajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Nowe Skalmierzyce

Nieco inna zbiórka krwi...

2020-04-02 09:04:00

Nie tak miała wyglądać planowana corocznie przez Klub Motocyklowy Iskra MC Poland z Nowych Skalmierzyc zbiórka krwi - dotychczas huczna, z wieloma atrakcjami i koncertami, a tym razem w maskach na twarzy i z zachowaniem niezbędnego dystansu między osobami.

W dobie pandemii zapotrzebowanie na krew nie zmalało, więc każda tego typu akcja jest dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu na wagę złota.

 

Zbiórka zorganizowana 29 marca w sąsiedztwie Stadionu Miejsko-Gminnego przyniosła 13,05 litra krwi. - W akcji pomagało dziesięciu członków: Krzysztof Stasiak, Sławomir Antczak, Artur Bukowski, Krzysztof Grala, Wojciech Bałdyga, Eugeniusz Stanek, Jakub Janiak, Daniel Mikszak i Łukasz Rosiński, który zajął się logistyką akcji - podkreśla prezydent Klubu Tomasz Kałużny i dodaje, że została ona przeprowadzona z zachowaniem wszelkich środków zapobiegawczo-ochronnych. - Osoby, które zgłosiły się do poboru krwi również zostały wyposażone w maseczki i rękawiczki, do tego przed wejściem do autokaru każdy miał mierzoną temperaturę ciała. Środki ochronne dostarczyli na akcję Urząd Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce oraz firma PrintWizards.pl. Ponadto dostaliśmy kolejne maseczki uszyte przez naszych przyjaciół ze stowarzyszenia Misz Masz, którym również dziękujemy za wsparcie. Wszystkie osoby, które oddały krew w ramach podziękowania otrzymały torby ze słodyczami ufundowanymi przez firmy Nestle-Winiary, Colian i Paula, za co serdecznie im dziękujemy. Szczególne podziękowania należą się Tomaszowi Kojałowiczowi z firmy Nestle-Winiary.

 

Chęć do oddania cennego daru, jakim jest krew zgłosiło ponad 50 osób z czego zarejestrowanych zostało 38 osób, a krew oddało 29, w tym 4 członków klubu. Kolejna akcja, tym razem zainicjowana przez skalmierzycki Klub Honorowych Dawców Krwi ma odbyć się 25 kwietnia na miejskim stadionie. Tutaj również będą zachowane wszelkie niezbędne środki bezpieczeństwa. Jak podkreśla centrum krwiodawstwa na wszystkich etapach oddawania krwi używa się wyłącznie sprzętu jednorazowego użytku, w związku z czym nie grozi nam zakażenie czynnikami chorobotwórczymi, a cały personel jest zabezpieczony w maski ochronne.

 

 Fotorelacja

Reklama w Gazecie Internetowej

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl