iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.

Gorzyce Wielkie

Nie ma chętnych na szefa żłobka

2020-11-05 09:11:00

Pierwszy nabór na stanowisko dyrektora żłobka w Gorzycach Wielkich został nierozstrzygnięty.

- W wyniku przeprowadzonego naboru zgłosiła się jedna kandydatka, która spełniła niezbędne kryteria formalne, wykazała się odpowiednim poziomem wiedzy w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz posiadała niezbędne kwalifikacje do wykonywania obowiązków na w/w stanowisku. Jednakże ze względu na przeszkody formalnoprawne związane z obecną działalnością zarobkową kandydatki, które zostały wyartykułowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jedyna kandydatka zdecydowała się nie przyjąć proponowanego wolnego stanowiska Dyrektora Żłobka Gminnego w Gorzycach Wielkich - wyjaśnia wójt gminy Ostrów Wlkp., Antoni Hadryś.

 

Teraz władze gminy Ostrów Wlkp. czynią drugie podejście w poszukiwaniu osoby, która pokieruje gorzyckim żłobkiem. Dokumenty można składać do 9 listopada (poniedziałek),  włącznie w Urzędzie Gminy przy ul. Gimnazjalnej 5 w Ostrowie Wielkopolskim. Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Dotyczy naboru na stanowisko Dyrektora Żłobka Gminnego w Gorzycach Wielkich" osobiście w kancelarii urzędu, pokój nr 1 lub drogą pocztową.

 

Jakie są oczekiwania wobec kandydata? M.in.: wykształcenie wyższe i co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy z dziećmi albo co najmniej średnie lub średnie branżowe oraz 5 lat doświadczenia w pracy z dziećmi, posiadanie kwalifikacji zawodowych wymaganych do wykonywania pracy na określonym stanowisku oraz mieć nieposzlakowaną opinię. Ponadto kandydat ubiegający się o stanowisko dyrektora ma w obowiązku przedstawić pisemną, autorską koncepcję funkcjonowania placówki.


Zamów reklamę w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie Internetowej

iOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl