iOstrowWlkp.pl reklamy
Raszków

Nie było tremy podczas warsztatów "Tremy"

2020-10-09 12:10:00
Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, a także m.in. finalistka czwartej edycji programu telewizyjnego Must Be The Music, wokalistka Iwona Kmiecik była gościem warsztatów, w których wziął udział zespół wokalny TREMA działający przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Raszkowie, której opiekunem jest Natalia Wróbel Michaś.

Iwona Kmiecik pierwszą piosenkę skomponowała mając 13 lat. Zaś w 1999 zajęła trzecie miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki GAMA.  Natomiast swój debiutancki studyjny album „Kolor szlachetności” wydała w listopadzie 2013 r.

 

Z raszkowską młodzieżą wokalistka pracowała nad trzema utworami: „Czekolada”, „Dni, których jeszcze nie znamy” i „Nic do stracenia”. Każda z trzech grup pracowała z wokalistką indywidualnie, a na zakończenie cały zespół opracował wspólny utwór. Ćwiczenia z emisji głosu, praca nad interpretacją piosenek, konsultacje wokalne, wspólne śpiewanie i nagrywanie utworów trwało do późnych godzin wieczornych. Były to już trzecie warsztaty wokalne TREMY w tym roku. Efekty pracy instruktorki i wokalistów będzie można usłyszeć podczas najbliższego koncertu.


Tagi: raszków

Czytaj również

KS PROJEKT SZYMON KARBOWIAK
BISTRO NA TALERZU