iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

Najstarsza mieszkanka powiatu ostrowskiego ma 105 lat!

Zdjęcie: powiat-ostrowski.pl

Najstarsza mieszkanka powiatu ostrowskiego obchodzi swoje 105 urodziny. Pani Bronisława Zmyślona, z domu Piaskowska, urodziła się 31 maja 1918 roku w Sławinie, w roku kiedy 11 listopada 1918 roku polska odzyskała niepodległość.

Pani Bronisława w wieku 28 lat wyszła za mąż i sprowadziła się do Ołoboku. Mąż zmarł ponad 31 lat temu. Owocem ich związku są 3 córki. Teraz Pani Bronisława jest szczęśliwą babcią 4 wnuków i prababcią 7 prawnuków. Solenizantka głównie zajmowała się domem i gospodarstwem, jednak szkoliła się pod okiem wykwalifikowanego krawca i to krawiectwo właśnie zajmowało każdą jej wolną chwilę. Córki oraz wnuczka mogły prezentować się w pięknie odszytych sukienkach.

- Z okazji pięknych 105. urodzin składam Szanownej Jubilatce wyrazy uznania, podziękowania i najwyższego szacunku za wszelkie trudy, owoce minionych stu pięciu lat. Gratuluję osiągnięcia pięknego wieku. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń. Głęboko wierzę, że wielu ludzi czerpie z niej obficie, ponieważ Pani wiek jest drogocennym dziedzictwem. Ciesząc się z Panią tak wyjątkowymi urodzinami życzę na dalsze lata zdrowia i pogody ducha. Ponadto wszelkiego dobra, pełnej ciepła i miłości atmosfery rodzinnej oraz zrozumienia i wdzięcznością od najbliższych. Niech nigdy nie brakuje szczęścia i pomyślności - składał w liście gratulacyjnym powiedział Starosta Ostrowski Paweł Rajski.

Źródło: powiat-ostrowski.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również