iOstrowWlkp.pl reklamy
Wielkopolska

Nagrody i wyróżnienia dla powiatu ostrowskiego

2017-10-12 10:18:09
We wtorek w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu odbyły się finał i gala wręczenia nagród i wyróżnień II edycji konkursu „Jeden dzień w sołectwie – przyroda, kultura i tradycja - edycja 2017".

Konkurs, skierowany do sołectw z terenu województwa wielkopolskiego, miał na celu promowanie potencjału przyrodniczego, kulturowego i turystycznego sołectw, wyszukiwanie nowych produktów turystycznych, zachęcenie mieszkańców miasta do odwiedzenia tych urokliwych i niesamowitych miejsc, integrację i aktywizację środowiska, podniesienie ich świadomości, zachęcenie do podejmowania działań na rzecz ochrony przyrody.

 

Podobnie jak w roku ubiegłym, również  tegoroczna edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem. Nadesłano wiele bardzo interesujących i oryginalnych projektów z 19 powiatów z terenu Wielkopolski.

 

Laureaci  II edycji konkursu „Jeden dzień w sołectwie – przyroda, kultura i tradycja - edycja 2017”, otrzymali czeki okolicznościowe na kwoty od 2 do 7 tysięcy zł, tablet, statuetkę oraz publikacje wydane przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego. Wśród nagrodonych znalazły się sołectwo Lewków oraz sołectwo Antonin z powiatu ostrowskiego.

 

Wyróżnienia, a wraz z nimi czeki okolicznościowe na kwotę 1 000 zł, statuetki oraz publikacje wydane przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego otrzymały sołectwa Bogdaj, Granowiec oraz Sośnie z powiatu ostrowskiego.Czytaj również

KS PROJEKT SZYMON KARBOWIAK
BISTRO NA TALERZU