iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Na majOSTaszkach Miasteczko Food Truck i nie tylko...

2022-05-06 22:05:00
Zdjęcie: Archiwum

Podczas odbywających się właśnie majOSTaszków można "wpaść" m.in. do Miasteczka Food Trucków!


Klasyczne burgery amerykańskie, aromatyczne i kruche wołowe pastrami, frytki belgijskie, klasyczne zapiekanki, złociste i chrupiące kurczaczki po amerykańsku, wrapy, sałatki, pierożki Baozi, aromatyczna kawa, ale i słodkości: hiszpańskie złote paluchy churros, lody tajskie, czy gofry bąbelkowe, a dla dorosłych nie zabraknie piwa kraftowego - taki repertuar smaków będzie czekał na ostrowskich Piaskach - Szczygliczce w weekend.

 

- Zaproponujemy przekrój dań i potraw z całego świata. Będą dania wytrawne, będą też słodkie, pojawią się lody tajskie i hiszpańskie churrosy, ale i klasyki amerykańskie w postaci burgerów, ale i znane doskonale w Ostrowie burgery z pastrami. Będzie można skosztować kuchni meksykańskiej i tajskiej. Przekrój będzie duży i każdy znajdzie coś dla siebie - mówi Mikołaj Grandke z Food Truck on Tour.

 

W najbliższy weekend, 7 i 8 maja, na Piaskach - Szczygliczce stanie kilkanaście trucków, które przygotują dla nas potrawy z kuchni świata. Każdy z nich będzie serwował inne smakołyki. Jeśli zgłodniejcie podczas majOSTaszków - wiecie gdzie się udać! Food trucki będą na Was czekać w sobotę, 7 maja, od godziny 12!

 

Poza Miasteczkiem Food Truck dostępne będą również smakołyki w strefie gastronomicznej przygotowanej przez spółkę Targowiska Miejskie.Czytaj również

AGRO MINERAL PRODUKT
ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
POLUB NAS NA FACEBOOK