Ostrów Wielkopolski

MZK uruchamia dodatkowe linie we Wszystkich Świętych

MZK uruchamia dodatkowe linie we Wszystkich Świętych
1 listopada dodatkowe linie zostaną uruchomione przez Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim.

Przejazd wszystkimi autobusami tego dnia będzie bezpłatny. 

 

 

Pozostałe linie kursować będą, jak w niedzielę i święta.





Z regionu


Czytaj również