iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Municypalni receptą na problem z autem

Mróz i śnieg w ostatnich dniach dał się we znaki nie tylko drogowcom, ale także właścicielom samochodów, którzy przy bardzo niskich temperaturach na dworze, mieli problem z ich uruchomieniem. Tak było kilka dni temu, kiedy ta w nocy spadało grubo poniżej -10 st. C, a jeszcze nad ranem mróz ostro szczypał w nos.

Nie jedno auto nie chciało odpalić, a ich właściciele gorączkowo poszukiwali pomocy, by dostać się choćby do pracy. Na ratunek pośpieszyli im ostrowscy strażnicy miejscy, którzy interweniowali kilkanaście razy.

- Strażnicy posiadają pojazdy wyposażone w kable rozruchowe i pomogą każdemu w takiej sytuacji. Starają się reagować na każde takie zgłoszenie w godzinach pracy wydziału. Pamiętajmy jednak, że w pierwszej kolejności podejmowane są sprawy i interwencje dotyczące zagrożenia życia, zdrowia i porządku publicznego. Nikt nie zostanie bez pomocy, ale czasem trzeba będzie po prostu poczekać - zaznacza Grzegorz Szyszka, komendant ostrowskiej straży miejskiej.

 

Jeżeli macie problem z odpaleniem samochodu warto poprosić o pomoc straż miejską. Telefon do dyżurnego straży miejskiej to 738 89 40 zaś numer alarmowy to 986.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również