iOstrowWlkp.pl reklamy
Wydarzenia

MotoMikołaje dla Antosi i Igorka

4 grudnia o godzinie 10:00 na parkingu Areny Ostrów rozpocznie się zbiórka motocyklistów przebranych za świętych Mikołajów. Od samego początku rozdawane będą cukierki i odblaski poprawiające bezpieczeństwo najmłodszym uczestnikom wydarzenia. Poza tym każda osoba będzie miała możliwość wsparcia finansowego podopiecznych fundacji Warto Żyć Dla Kogoś - Antosi i Igorka, nie zabraknie też ciepłych napojów.

- Przed godziną 11:00 w planach jest przeprowadzenie konkursu na najładniej przystrojonego MotoMikołaja. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda rzeczowa oraz puchar, o którego wręczenie poprosiliśmy panią prezydent Beatę Klimek - informują organizatorzy wydarzenia.

Po ogłoszeniu wyników motocykliści ruszą do Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach, gdzie poza ciepłym jedzeniem i napojami, odbędzie się zbiórka krwi, rejestracja DKMS, licytacje, loteria fantowa i liczne atrakcje na scenie. - Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych - dodają organizatorzy.

- Jednocześnie informujemy, że rusza zbiórka słodyczy, które zostaną przekazane dla dzieci z placówek socjalnych w naszej okolicy po zakończeniu wydarzenia. W imieniu dzieci i placówek prosimy o wsparcie zbiórki poprzez dostarczenie słodyczy do wskazanych w poniższym linku punktów, które będą sukcesywnie aktualizowane. Główny punkt w Ostrowie znajduje się w sklepie Bartek Motocykle na ulicy Grabowskiej 19. Każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem!


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI