iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmZnajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z powiatu

Motocyklista uciekał przed policją

2019-05-14 11:11:57

Zdjęcie: Archiwum
Całkowitym brakiem wyobraźni wykazał się kierujący motocyklem. 24-latek nie zatrzymał się do kontroli, złamał szereg przepisów drogowych, na koniec spowodował kolizję. Powodem ucieczki był brak uprawnień do kierowania tego typu pojazdami.

W sobotę, 11 maja ostrowscy policjanci pilnując porządku na drogach miasta zauważyli jadącego motocyklistę. Jeden z policjantów dał kierującemu jednośladem widoczny sygnał do zatrzymania się, jednak motocyklista zignorował go i rozpoczął ucieczkę. Funkcjonariusze podjęli pościg, po drodze dawali mu wyraźne sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania pojazdu, jednak motocyklista lekceważył sygnały do zatrzymania wydawane mu przez policjantów. Za nic miał zasady bezpieczeństwa i wielokrotnie łamiąc przepisy ruchu drogowego w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów.

 

Okazało się, że motocyklem marki Honda kierował 24-letni mieszkaniec gminy Raszków. 24-latek powiedział funkcjonariuszom, że nie zatrzymał się do kontroli drogowej, ponieważ nie posiada uprawnień do kierowania motocyklem.

Na wniosek policji, prokurator  zastosował wobec mężczyzny poręczenie majątkowe oraz dozór policji. Za ucieczkę przed pościgiem z art. 178b KK, mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat pięciu.

 

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Reklama w Gazecie Internetowej


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl