Ważne sprawy

Montaż czujek będzie obowiązkowy

Montaż czujek będzie obowiązkowy

Czujki dymu i tlenku węgla wkrótce będą obowiązkowe w domach i mieszkaniach.

Już od grudnia 2024 roku montaż czujek jest obowiązkowy w nowych budynkach.

Od czerwca 2026 roku wszystkie obiekty świadczące usługi hotelarskie będą musiały być w nie wyposażone. 

Montowanie czujek w każdym domu i mieszkaniu będzie obowiązkowe od stycznia 2030 roku. Co najmniej jedna czujka tlenku węgla powinna znaleźć się w pomieszczeniach, w których zachodzi proces spalania paliwa stałego, ciekłego lub gazowego.

 





Z regionu


Czytaj również

iOstrowWlkp.pl reklamy
WALBET

iOstrowWlkp.pl reklamy
TOMBUD.PL - PROFESJONALNE NARZĘDZIA I ELEKTRONARZĘDZIA milwaukee OSTRÓW WIELKOPOLSKI

iOstrowWlkp.pl reklamy

iOstrowWlkp.pl reklamy
Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884