iOstrowWlkp.pl reklamy
Poradnik

Modne kolory we wnętrzach – co będzie trendy w 2022 roku?

Zdjęcie: Zdjęcie autorstwa Max Vakhtbovych z Pexels

Jakie kolory będą królować w tym roku w trendach wnętrzarskich? Nie zabraknie stonowanych barw jak i mocniejszych akcentów.

 

Jak podają eksperci, wśród trendów wnętrzarskich na 2022 rok pojawia się błękit. Sprawia, że pomieszczenie staje się jasne, przez co wydaje się bardziej przestronne. Współgra też dobrze z wieloma innymi kolorami, które można ze sobą łączyć.

 

Kolejną barwą modną w tym roku jest zieleń. Pojawia się tu w różnych odcieniach począwszy od tych ciemnych do jaśniejszych, jak np. oliwkowy, eukaliptusowy czy szałwiowy. I właśnie te jaśniejsze będą dobrze prezentować się w zestawieniu z innymi.

 

Nie zabraknie też czerwieni, która będzie się pojawiała nie tylko w dodatkach. Ciemniejsze odcienie wprowadzą elegancję, wybór ścian w tym kolorze będzie jednak opcją dla odważnych.

 

Kolejnym dobrym wyborem będzie żółty, a właściwie musztardowy. Dobrze będzie wyglądał w minimalistycznych wnętrzach. Rozjaśni przestrzeń, ale i będzie dodawać energii i motywacji do działania, poprawi też humor.

 

Oprócz powyższych modny będzie też czekoladowy brąz. Świetnie podkreśli drewniane dodatki, można przełamać go bielą lub delikatnymi, jasnymi odcieniami zieleni.

 

Uniwersalnym wyborem będzie złamana biel. Można też pokusić się o wnętrza w chłodnym fiolecie.

 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Kostka brukowa Ostrów Wielkopolski