Piłka nożna

Młoda Pogoń na turnieju w Krotoszynie

Młoda Pogoń na turnieju w Krotoszynie

10 grudnia w hali sportowej przy ul. Olimpijskiej w Krotoszynie odbył się cykliczny turniej piłkarski Astra Cup. W zmaganiach wzięły udział dzieci w wieku 6-7 lat. 

Turniej podzielono na dwie kategorie - rywalizowano na dwóch poziomach umiejętności piłkarskich: początkujący i zaawansowany. W meczach nie liczono zdobytych bramek, liczyła się bowiem dobra zabawa oraz radość z gry.

W turnieju udział wzięły drużyny:

  • UKS AT Krotoszyn
  • AP Rawia Rawicz
  • KKS Astra Krotoszyn
  • KKS Kalisz
  • K.S. Pogoń Nowe Skalmierzyce

Każdy uczestnik zmagań otrzymał pamiątkowy medal oraz słodkości. Był to jeden z trzech organizowanych przez KKKS Astra Krotoszyn turniejów halowych w pełni dofinansowany z projektu Ministerstwa Sportu i Nauki oraz "Mikrogranty".





Z regionu


Czytaj również