iOstrowWlkp.pl reklamy
Z policji

Mieszkaniec powiatu ostrowskiego zatrzymany w Kluczborku w sprawie śmiertelnego wypadku

2022-03-28 14:03:00
Zdjęcie: KPP Kluczbork

Kluczborscy kryminalni zatrzymali podejrzanego o spowodowanie tragicznego wypadku drogowego. Mężczyzna potrącił samochodem pieszą i uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając rannej kobiecie pomocy. W wyniku odniesionych obrażeń ciała 62-letnia kobieta zginęła na miejscu. 


Śledczy w kilka godzin ustalili pojazd biorący udział w zdarzeniu oraz zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego najprawdopodobniej odpowiedzialnego za śmiertelne potrącenie.

 

Do zdarzenia doszło 22 marca, w godzinach porannych gdzie na trasie Markotów – Czaple. 62-letnia kobieta idąc poboczem została potrącona przez wówczas nieznany pojazd. Kierujący uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając poszkodowanej pomocy, która w wyniku poniesionych obrażeń ciała zmarła.

Działania operacyjno-procesowe kluczborskich policjantów już po kilku godzinach, doprowadziły do odnalezienia i zabezpieczenia samochodu, który brał udział w zdarzeniu drogowym.

W związku ze sprawą zatrzymany został 23-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który podejrzany jest o śmiertelne potrącenie kobiety a następnie oddalenie się z miejsca zdarzenia i nie udzielając jej pomocy. Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy.

23-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, został zatrzymany w policyjnych aresztach i obecnie pozostaje w dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Kluczborku.

Źródło: KPP KluczborkCzytaj również

AGRO MINERAL PRODUKT
ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
POLUB NAS NA FACEBOOK