iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmZnajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Nowe Skalmierzyce

Miejsca dla 150 maluchów

2020-03-18 11:03:00

Z początkiem maja rozpoczną się prace związane z adaptacją pomieszczeń budynku Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach na cele istniejącego przedszkola.

- Utworzenie dwa lata temu oddziału przedszkolnego zlokalizowanego w tej szkole mocno wspomogło nasze dwa miejskie przedszkola. Dzięki zaplanowanej modernizacji pomieszczeń tej placówki będziemy w stanie docelowo zapewnić opiekę, aż 150 maluchom […] W tegorocznych zamysłach samorządu jest tu przewidziana również budowa placu zabaw – powiedział burmistrz Nowych Skalmierzyc Jerzy Łukasz Walczak.

W ramach inwestycji na parterze zaplanowano przebudowę holu wejściowego oraz korytarza wewnętrznego na szatnie i stworzenie dwóch sal przedszkolnych. Z kolei na piętrze powstaną kolejne dwie sale, jadalnia oraz łazienki. Ponadto w uzgodnieniu z konserwatorem zabytków w całości zostanie przebudowana stara klatka schodowa – nowa będzie wykonana w konstrukcji żelbetowej z odtworzeniem elementów drewnianych.

Wybrany w drodze przetargu wykonawca na zakończenie zadania będzie miał czas do rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego. Przedsięwzięcie sięga kwoty prawie 1,4 mln złotych i będzie w całości sfinansowane z gminnego budżetu.

 

 Reklama w Gazecie Internetowej

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl