iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Meble już jadą...

Zdjęcie: Archiwum
Kozetki lekarskie, krzesła, stoły, szafki i wiele innych mebli trafi już wkrótce na Arenę Ostrów. We wtorek 21 lipca podpisano umowę z dostawcą mebli do pomieszczeń budynku hali widowiskowo-sportowej w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Kowalczyka w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa hali widowiskowo-sportowej. Zwycięzcą przetargu jest lokalna firma „Cadabra”.

- Budowa Areny Ostrów to inwestycja, która wzbudza niemałe emocje. Wszystko musi być wykonane perfekcyjnie – od murów hali po wykończenie i wyposażenie. Jestem jednak przekonany, że współpracą z firmą „Cadabra” będzie równie doskonała, co sama Arena – mówi Mikołaj Kostka, zastępca prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

 

Do miejskiego przetargu na wykonanie, dostawę i montaż mebli wpłynęło pięć ofert. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma „Cadabra” Tomasza Przybyła z Ostrowa Wielkopolskiego.

 

„Cadabra”, jak zdradził Tomasz Przybył, zajmuje się głównie wyposażaniem w meble ministerstw i wojska. Teraz ostrowska firma, wyposaży w meble Arenę Ostrów. W ramach zadania Arena wyposażona zostanie w m.in. krzesła obrotowe, krzesła przeznaczone do karmienia dziecka np. dla matki karmiącej piersią, kozetki lekarskie, taborety medyczne na kółkach, łóżka do masażu, regały, ławki, parawany, szafki, biurka, stoły i siedziska. Kształt, forma i styl mebli ma być spójny z pozostałym wyposażeniem. Meble będą również utrzymane w ostrowskich barwach. Tak, jak i sama hala, będą one odznaczać się kolorami czarnym, czerwonym, białym lub szarym.

 

Dostawca zobowiązany jest dostarczyć i zamontować meble do 15 września. Przewidywany koszt inwestycji to 156 542, 94 złote.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również