iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Marihuana i 7,5 tys. zł. Ostrowianin zatrzymany przez policję

2022-09-12 08:12:00
Zdjęcie: KPP Ostrów Wielkopolski

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy zatrzymali na terenie miasta 27-latka podejrzanego o przestępczość narkotykową. Mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę o wadze ponad 100 gramów.


- Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, 31 sierpnia zatrzymali 27-letniego ostrowianina. Mężczyzna posiadał przy sobie ponad 100 gramów marihuany. Znaleziona substancja została sprawdzona testerem narkotykowym, który potwierdził, że jest to marihuana. Ponadto przy mężczyźnie ujawniono gotówkę w kwocie 7 500 zł - podaje ostrowska policja.

Materiały przekazano do Prokuratora Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim, który podjął decyzję o postawieniu zarzutów posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych i środków odurzających. Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Źródło: KPP Ostrów Wielkopolski


Czytaj również

KS PROJEKT SZYMON KARBOWIAK
BISTRO NA TALERZU