iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

Malinowe Apartamenty - prestiż w centrum miasta

36 lokali mieszkalnych w wysokim standardzie z windą i miejscami garażowymi w sąsiedztwie centrum Pleszewa. Czy to możliwe? Tak! Właśnie ruszyła przedsprzedaż Malinowych Apartamentów charakteryzujących się ponadczasowym designem, komfortem i wysoką jakością wykonania. To jednak nie wszystko...

 

Malinowe Apartamenty powstają w rejonie rewitalizowanych terenów pokolejowych - ulicy Targowej i osiedla Malinie w Pleszewie. To bez wątpienia wielki plus, bowiem jest to miejsce położone wśród terenów zielonych i stawu z jednoczesną bliskością infrastruktury miejskiej.

Warto wspomnieć o pobliskiej nowej ścieżce pieszo-rowerowej, znajdującym się w pobliżu centrum handlowym, stacji paliw, czy przystankach autobusowych. To wszystko sprawia, że do centrum miasta można dostać się dosłownie w 15 minut, oczywiście bez samochodu. Okolica bez wątpienia sprzyja rodzinom z dziećmi, ponieważ zaledwie 100 metrów od apartamentów znajduje się nowoczesny plac zabaw, a szkoły oraz przedszkola mieszczą się niewiele dalej. 

 

 

Malinowe Apartamenty to pięciokondygnacyjny budynek w kształcie litery „C”. Najniższą, podziemną część stanowi hala garażowa. Z kolei cztery piętra powyżej, to kondygnacje mieszkalne. Komfort w dotarciu do najwyżej położonych lokali zapewnia winda, która - co warto podkreślić - porusza się od poziomu garaży. I w tym miejscu jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, czyli ekologia. Winda zapewnia zwrot energii do sieci elektrycznej, zatem wpływa także na oszczędność kosztów.

Wejścia do budynku zostały zaprojektowane, aż z trzech stron. Zaprojektowane mieszkania mają powierzchnię od 36 do 62 m2. Lokale posiadają duże balkony, a niektóre z nich nawet dwa. Każde z mieszkań posiada także skrytkę lokatorską, a w budynku znajduje się wózkownia oraz pomieszczenie na rowery. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe podzielone na te w parkingu podziemnym, w garażach oraz na zewnątrz.

 

 

Budynek będzie ogrzewany przy pomocy pieców gazowych dwufunkcyjnych z zamkniętą komorą spalania lub w pełni zautomatyzowanymi, kotłami opalanymi pelletem. Są to rozwiązania ekologiczne, ekonomiczne, w pełni bezpieczne i co ważne zapewniające alternatywę przy obecnie rosnących cenach gazu.

 

Inwestorem jest Girra MT sp. z o.o., którego wyróżnia wieloletnie doświadczenie w szeroko rozumianej branży budowlanej. Przekłada się to na wysoki standard wykonania oraz dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół. Realizował wiele zleceń budowlanych jako generalny wykonawca np. kamienicę w centrum pleszewskiego rynku przy ul. Kaliskiej 20. Inwestor ma na swoim koncie także udane inwestycje, takie jak Blue City w Pleszewie, przy Grey City w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Klonowicza 10 czy też budynek wielorodzinny w Krotoszynie. Duże doświadczenie w branży sprawia, że inwestor korzysta z najlepszych, sprawdzonych fachowców oraz materiałów budowlanych. Stawia ponadto na wysoki standard i ciekawe rozwiązania w zakresie designu oraz wykonania.

 

 Więcej o tej inwestycji przeczytasz TUTAJ! 

 

Biuro sprzedaży mieszkań:

Girra MT, Suchorzew, ul. Słoneczna 2,
tel. 539 925 839
 
 
 
 
Źródło: *Artykuł sponsorowany
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

HUBUS - OKNA INWENTARSKIE - GARAŻE - KOKANIN
Kostka brukowa Ostrów Wielkopolski