iOstrowWlkp.pl reklamy
Wydarzenia

MajOSTaszki z Cleo i De Mono

Cleo i De Mono będą gwiazdami tegorocznej edycji majOSTaszków. Dwudniowy festyn odbędzie się w weekend, 6 i 7 maja, na Piaskach Szczygliczce w Ostrowie Wielkopolskim.

Dla spragnionych muzycznych doznań wystąpią także: Mesajah, Hengelo oraz Cheap Tobacco. Po raz pierwszy zapraszamy również na Piana Party z DJ’em! To jednak dopiero początek atrakcji.

Sobota to wiele więcej atrakcji. Znani strongmani powalczą o Puchar Prezydent Miasta, a później wszyscy zatańczą bachatę. Wieczorem na scenę wyjdą Mesajah, Hengelo, a następnie… Cleo! Ten dzień zakończy - po raz pierwszy w Ostrowie Wielkopolskim - Piana Party z DJ’em.

Drugi dzień majOSTaszkowego weekendu to sportowe zmagania w turnieju koszykówki 3x3. Tego dnia spotkamy się również z Witoldem Czuksanowem w ramach akcji “Polska w kwiatach”, rozstrzygnięty zostanie też konkurs “O środowisko dbamy, więc baterie i płyty zbieramy”, który organizowany jest pod patronatem prezydent miasta. O rozrywkę dla najmłodszych zadbają Piraci Kapitana Hooka. O muzyczną odsłonę majOSTaszkowej niedzieli zadba Cheap Tobacco oraz… De Mono! “Statki na niebie”, “Póki na to czas”, “Kamień i aksamit” wybrzmią na Piaskach Szczygliczce.

MajOSTaszkowe spotkania to rozrywka i edukacja. Przez cały weekend nie zabraknie pokazów Aeroklubu Ostrowskiego, pokazów pojazdów i sprzętu policji, straży pożarnej, służby więziennej i straży miejskiej. Na Piaskach stanie również wesołe miasteczko, a głód będzie można zaspokoić w strefie gastronomicznej lub miasteczku Food Truck.

Swoje stoisko przygotują m.in.: Miejski Zakład Komunikacji, WODKAN, Zakład  Oczyszczania i Gospodarki Odpadami "MZO", Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, czy Nadleśnictwo Taczanów. To znana i lubiana w mieście akcja “kwiaty za elektroodpady’, czy “drzewka za butelki”. Najmłodszych będą witać chodzące maskotki. Na dzieci będą czekać kąciki plastyczne, czy malowanie twarzy.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również