iOstrowWlkp.pl reklamy
Sieroszewice

Laurka dla niezastąpionych dziadków

15 prac wpłynęło na konkurs plastyczny „Najpiękniejsza laurka dla Babci. Najpiękniejsza laurka dla Dziadka” zorganizowany przez filię biblioteczną w Strzyżewie.

Przy ocenie prac jury w składzie Maria Marciniak (przewodnicząca, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach, Dominika Kucharska (bibliotekarka filii w Wielowsi) oraz Justyna Sprutta (bibliotekarka filii w Strzyżewie) brało pod uwagę przede wszystkim pomysłowość i estetykę wykonania. Tu nie brakowało serduszek, kwiatków a także wizerunków babć i dziadków. Ponieważ prace były wyjątkowej urody, wszystkie zostały nagrodzone.

 

- Cieszymy się, że mimo pandemii dzieci zaangażowały się w przygotowanie laurek. Autorzy wykonali pomysłowe prace. Do wykonania laurek dzieci wykorzystały kredki, plastelinę, kolorowy papier, a także wstążki i koraliki – wyliczyła Maria Marciniak, przewodnicząca jury.

 

Ze względu na pandemię niestety nie można było zorganizować finału dlatego autorzy laurek indywidualnie odwiedzali Gminną Bibliotekę Publiczną w Sieroszewicach, gdzie odbierali  dyplomy i nagrody ufundowane przez sieroszewicką książnicę.

 

Lista wyróżnionych: Lena Płotek (Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Parczewie), Jan Wachoński (Publiczne Przedszkole w Psarach), Oliwier Banasiak, Natasza Krawiec, Maja Płókarz, Szymon Stawowski, Zuzanna Wróbel (Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Rososzycy), Zuzanna Ehlert, Maja Marek (Szkoła Podstawowa w Sieroszewicach), Kinga Miedzianowska, Zuzanna Miedzianowska, Hanna Wawrzyniak, Zofia Wawrzyniak (Szkoła Podstawowa w Strzyżewie), Anna Skupin i Kacper Skupin (Szkoła Podstawowa w Zamościu).

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również