iOstrowWlkp.pl reklamy
Z powiatu

Księga smaków po raz drugi

2021-11-08 09:11:00
Rozpoczynają się przygotowania do kolejnego tomu Księgi Smaków Powiatu Ostrowskiego. Starostwo zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich, organizacje, a także osoby indywidualne do współtworzenia tego wyjątkowego i lokalnego wydawnictwa kulinarnego.

- W 2019 roku po prawie roku pracy ukazała się pierwsza Księga Smaków Powiatu Ostrowskiego. Książka została bardzo dobrze przyjęta i błyskawicznie rozeszła się. Niemal od razu pojawiły się pomysły i deklaracje dotyczące kontynuacji tej publikacji. Teraz przyszedł właściwy czas, na to rozpoczęcie przygotowań do drugiego tomu. Chcemy poświęcić więcej czasu i dać szansę pojawienia się potraw, typowych dla wszystkich pór orki i okresu Bożego Narodzenia czy Wielkanocy – mówi Paweł Rajski, starosta ostrowski.

Wydanie publikacji planowane jest na grudzień 2022 roku.

Wszyscy zainteresowani podzieleniem się na łamach Księgi rodzinną recepturą która przypomina smaki dzieciństwa, sprawdzonymi przepisami lub swoim popisowym daniem mogą się zgłaszać już dziś.

Zgłoszenia i szczegóły w Biurze Promocji i Relacji Społecznych, Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim, al. Powstańców Wielkopolskich 16, tel. 62 737 84 76 lub e-mailem: promocja@powiat-ostrowski.pl

 

Źródło: powiat-ostrowski.pl


Czytaj również

AGRO MINERAL PRODUKT
ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
POLUB NAS NA FACEBOOK