iOstrowWlkp.pl reklamy
Z policji

Kradł odzież z kontenerów

2018-09-03 12:43:30
Zdjęcie: Archiwum
Policjanci Wydziału Prewencji ostrowskiej komendy zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który włamywał się do kontenerów z używaną odzieżą. Mężczyzna wpadł w momencie kiedy wyciągał odzież i wkładał ją do busa. Dodatkowo w pojeździe policjanci ujawnili narkotyki.

W poniedziałek, 27 sierpnia po godzinie 10:00 policjanci pionu prewencji na jednej z ulic w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do kontenera z używaną odzieżą. Mężczyzna wyjmując ubrania tłumaczył policjantom, że zabiera je do sortowni. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Wylegitymowali tego mężczyznę. Okazało się, że 40-latek wymyślił tę historię i przyznał się, że ubrania zabierał na własny użytek. Mundurowi ustalili, że w ostatnim czasie ostrowianin włamał się łącznie do 12 kontenerów.

 

To jednak nie koniec przestępstw 40-letniego ostrowianina. Policjanci w trakcie kontroli pojazdu, którym poruszał się mężczyzna ujawnili tabletki ekstazy i woreczek z amfetaminą.

 

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem i posiadania narkotyków.

 

Za popełnione przestępstwa 40-latek odpowie przed sądem.

 

 

 

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.


Czytaj również

KS PROJEKT SZYMON KARBOWIAK
BISTRO NA TALERZU