iOstrowWlkp.pl reklamy
Pod naszym patronatem

Konkurs dla seniorów – "Wspomnienia z dawnej pracy"

Co powiesz na podróż do przeszłości? Takie podróże mogą wywołać wiele niesamowitych wspomnień oraz wywołać radość na twarzach, ale często i wzruszenie. Na życie każdego człowieka mają wpływ miejsca, ludzie i wydarzenia, które miały miejsce. Może masz ochotę powspominać dawne czasy i wziąć udział w naszym konkursie „Wspomnienia z dawnej pracy”?

 

- Zapraszamy wszystkie osoby zarówno z województwa lubuskiego jak i wielkopolskiego, które ukończyły 50 lat. Aplikuj.pl gwarantuje wspaniałe nagrody: telefony, kursy komputerowe (strefakursow.pl), książki i gadżety. Jeśli chciałbyś wygrać jedną z nich musisz wysłać do naszej redakcji maksymalnie trzy zdjęcia, które przedstawiają Ciebie lub Twoje dawne stanowisko pracy - zachęcają organizatorzy.

Wszystko przebiega przez Internet, co daje bezpieczeństwo obu stronom: organizatorom i uczestnikom. Mieszkańcy wskazanych województw mogą przesyłać zdjęcia do 30 marca 2022r. Można to zrobić jedynie za pośrednictwem internetowego formularza zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie.

- Szykuje się świetna zabawa. Czekają na Was świetne nagrody, a oprócz tego możesz stworzyć coś wyjątkowego w postaci unikalnej galerii pokonkursowej, a także przypomnieć innym jak bardzo od dzisiejszej różniły się praca i życie w czasach PRL. Więcej szczegółów na stronie Aplikuj.

 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również