iOstrowWlkp.pl reklamy
Wydarzenia

Koncertują od 35 lat!

Zdjęcie: odolanow.pl

35 lat swojego istnienia świętuje Kapela Znad Baryczy. Zespół powstał w 1987 roku i gra do dzisiaj, bawiąc publikę na terenie całej Polski i poza jej granicami. Muzycy koncertowali między innymi na Placu Św. Piotra przed papieżem św. Janem Pawłem II.

Uroczystość jubileuszowa, która pierwotnie miała odbyć się pod gołym niebem na Wesołym Podwórku, ze względu na możliwe opady deszczu została przeniesiona do Sali Widowiskowej ODK. 

Oprócz Kapeli znad Baryczy na scenie zaprezentowały się także inne zaprzyjaźnione zespoły, zaproszone specjalnie na tą okazję przez odolanowskich muzyków: były to Kapela z Kopyta z Kazimierza Biskupiego, Kapela zza Winkla z Nowego Tomyśla, Kapela Wileńska z Wilna i Kapela On i Ona z Samego Lwowa.

W trakcie uroczystości wręczone zostały specjalne podziękowania dla osób od wielu lat wspierających odolanowski kolektyw, wśród których nie zabrakło, żon zasłużonych dla kapeli muzyków, byłych członków zespołu, a także burmistrza Mariana Janickiego i dyrektora ODK Janusza Lizureja. Przybyli goście przekazali na ręce Bogusława Cebulskiego listy gratulacyjne oraz bukiety kwiatów.

Źródło: odolanow.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI