iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wlkp.

Koncert Kuby Badacha i mecz BMSLAM na otwarcie Areny Ostrów

2021-08-16 13:08:00
Szumnie zapowiadane na początek września otwarcie obiektu ostrowskiej Areny, a być mieszanką występów artystycznych i sportowej rywalizacji.

Władze miasta zapewniają, że wprawdzie z rocznym opóźnieniem, ale za to z niezapomnianą i wyjątkową „pompą“ ostrowianie, a ze względów sanitarnych, przynajmniej jakaś ich część, będą mogli uczestniczyć w oficjalnym otwarciu Areny Ostrów. Będzie to trzydniowa impreza zaplanowana na 10, 11 i 12 września br.

 

- Mam nadzieję, że tym programem spełnimy oczekiwania ostrowian, ale też pokażemy jakie piękne emocje ta arena może wywoływać, bo to nie chodzi tylko o emocje sportowe, ale to także piękne koncerty czy wydarzenia społeczne i to wszystko przez te trzy dni będziemy chcieli pokazać - zapewniała Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp.

 

Uroczyste otwarcie Areny Ostrów odbędzie się w piątek, 10 września o godz. 18.00. Wówczas można liczyć m.in. na widowisko pełne efektów świetlnych, laserowych i pirotechnicznych, występ grupy tanecznej oraz koncert duetu Mavi & Aretha, a więc sceniczne połączenie skrzypiec i saksofonu. Zaś w sobotę, o godz. 19.00, z koncertem ku czci Andrzeja Zauchy, wystąpi Kuba Badach. Natomiast w niedzielę, na parkiecie ostrowskiej Areny w meczu ligowym, zaprezentuje się drużyna Arged BMSLAM Stal Ostrów Wlkp., która zmierzy się z koszykarzami Śląska Wrocław. Dodatkowo przy okazji otwarcia obiektu Arena Ostrów, odbędzie się akcja poboru krwi.  

(alf)Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
POLUB NAS NA FACEBOOK