iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Komfort w drodze do domu

Zdjęcie: umostrow.pl
186 tys. zł kosztowała budowa nowej nawierzchni z kostki brukowej na drogach dojazdowych do budynków przy ul. Żwirki w Ostrowie Wlkp. Wyremontowane zostały trzy odcinki, każdy po 50 metrów. Dodatkowo wyregulowano wysokość włazów studni kanalizacyjnych oraz pozostałych urządzeń infrastruktury podziemnej.

- Wybudowana została tu nowa nawierzchnia jezdni z kostki betonowej, takie same chodniki oraz place do zawracania. Informacja o konieczności wykonania takiej inwestycji trafiła do nas od członków Rady Osiedla Powstańców Wielkopolskich. Dzięki niej blisko 200 osób może teraz komfortowo dojechać do domu – wskazuje Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp.

Dotychczas ów drogi były w bardzo złym stanie technicznym i jedynie doraźnie wyrównywane tłuczniem. Pewnymi ubytkami charakteryzowały się także wcześniejsze chodniki.

- Można powiedzieć, że od 30 lat nic nie zostało tu zrobione. Teraz mieszkańcy Żwirki wygodnie dojadą do swoich mieszkań i usytuowanych tu garażów. Jest teraz schludnie i czysto – przekonuje Maciej Hałas, przewodniczący Rady Osiedla Powstańców Wielkopolskich.

(alf)

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również