iOstrowWlkp.pl reklamy
Żużel

Kolejni uczestnicy dołączają do 70.Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Tobiasz Musielak, Matias Nielsen, Jakub Krawczyk, Tomasz Gapiński i Bartosz Smektała to potwierdzeni już żużlowcy, których zobaczymy w 70. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

70.Turniej o Łańcuch Herbowy rozpocznie się w niedzielę, 9 października o 14:00 na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Ruszyła już sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Ostatnie dwie edycje Turniejów o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego odbyły się w czasach pandemicznych w obsadzie juniorskiej. W sezonie 2020 wygrał Sebastian Szostak, a przed rokiem Wiktor Przyjemski, który przeszedł do historii jako najmłodszy triumfator tego prestiżowego turnieju.

W tegorocznym 70.Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego będzie mieszanka juniorów, w tym także wychowanków TŻ Ostrovia, ale także zawodników bardziej doświadczonych i utytułowanych, którzy ścigali się w PGE Ekstralidze.

Bartosz Smektała, który dołącza do obsady najstarszego turnieju żużlowego w Polsce to przecież były indywidualny mistrz świata juniorów z 2018 roku. Wychowanek Unii Leszno w 2018 roku podczas 66.Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego zajął trzecie miejsce. Wygrał wówczas Grzegorz Walasek przed Bjarne Pedersenem.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI