iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK
Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.

Z powiatu

Kolejne narkotykowe zatrzymania. To już 10 osób

2019-02-04 14:24:18

Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
Ostrowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali w ubiegły weekend 10 osób posiadających zakazane substancje.

W nocy z 2/3 lutego policjanci z Komisariatu Policji w Raszkowie zatrzymali dwóch mężczyzn którzy posiadali przy sobie narkotyki. Podczas kontroli 31-latka funkcjonariusze ujawnili przy nim 13 woreczków z amfetaminą o łącznej wadze ponad 50 gramów. Mężczyzna ten narkotyki schowane miał w bluzie i w skarpecie. Z kolei przy 30-latku policjanci ujawnili blisko 3 gramy marihuany.

 

Dodatkowo, policjanci w trakcie przeszukania mieszkania 30-latka, ujawnili namiot przystosowany pod uprawę konopi indyjskich. Okazało się, że w specjalnie przygotowanym namiocie znajdowało się kilka krzewów marihuany. Zabezpieczono sześć roślin rosnących w donicach z kwiatostanem, które miały wysokość od 30 do 60 cm. Oprócz tego policjanci znaleźli pojemniki z suszem roślinnym, który poddano badaniu testerem narkotykowym. Badanie wykazało, że jest to marihuana. Policjanci zabezpieczyli również narzędzia służące do prowadzenia uprawy, w skład której wchodziły m.in. wentylatory, lampy, filtr. Policjanci zatrzymali właściciela nielegalnej uprawy. Śledczy ogłosili mu zarzuty uprawy konopi indyjskich i posiadania marihuany. Za te przestępstwa grozi mu do 3 lat więzienia.

 

2 lutego przed północą policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 17-latka, który posiadał dwa woreczki z zawartością białego proszku i jeden z zawartością różnokolorowych tabletek. Ujawnione substancje policjanci poddali testerem narkotykowym. Nastolatek odpowie za posiadanie amfetaminy i 16 sztuk tabletek ekstazy.

 

Ponadto, w ubiegły weekend policjanci zatrzymali kolejne młode osoby, które posiadały przy sobie środki narkotyczne, m.in. marihuanę czy amfetaminę.

W sumie za przestępstwa narkotykowe funkcjonariusze w miniony weekend zatrzymali 10 osób.

 

 

Zamów reklamę w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Reklama w Gazecie Internetowej

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Reklama SMOK AUDIOiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl