iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Kijem "pobił" toyotę

Zdjęcie: Archiwum

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie podejrzanemu o uszkodzenie pojazdu. Wcześniej 50-latek wszczął awanturę w sklepie, następnie swoje "emocje rozładował" na zaparkowanym samochodzie. W chwili zatrzymania sprawca był nietrzeźwy.

 

- W minioną sobotę ostrowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze klienta w jednym ze sklepów w Ostrowie Wielkopolskim. Po przybyciu na miejsce okazało się, że 50-letni mężczyzna, nie tylko awanturował się podczas zakupów, ale również dokonał uszkodzenia pojazdu, który był zaparkowany w pobliżu sklepu. Kijem uderzał w pojazd marki Toyota, gdzie uszkodził lampę, klapę od bagażnika oraz tylny zderzak - podają mundurowi.

50-latek został zatrzymany. Wobec mężczyzny, prokurator postanowił zastosować środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem. Zgodnie z art. 288 KK § 1. Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Źródło: KPP Ostrów Wielkopolski

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również