iOstrowWlkp.pl reklamy
Urządzanie wnętrz

KABINY RADAWAY DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY!

2022-09-20 13:09:00

Wybierając kabinę prysznicową zawsze trzeba kierować się jej funkcjonalnością. Nie zapominajmy przy tym o walorach estetycznych. Poza odpowiednio dobranym do wielkości i rozmiaru pomieszczenia kształtem i sposobem otwierania kabiny, ważne jest by pasowała ona do wystroju całej łazienki. Na rynku odnajdziemy szereg rozwiązań, które pomogą nam wpisać kabinę prysznicową w określony styl aranżacji.

 


Do nich należą rodzaje okuć – chromowane, złote lub czarne, ale też samego szkła – transparentne, satynowane, grafitowe, brązowe, a nawet lustrzane. Wszystkie rozwiązania proponuje wiodący polski producent kabin prysznicowych Marka RADAWAY. Wśród modnych rozwiązań są czarne okucia i szprosy, które podkreślają loftowy charakter łazienki. Na topie jest również złoto, które z kolei nadaje wnętrzu kąpielowemu luksusowy, wytworny charakter, przykładem jest kabina prysznicowa Essenza Pro, dostępna tylko w salonach JETA STACJONARNIE !

 

KABINY PRYSZNICOWE NA ZAMÓWIENIE W SALONIE JETA!

 

Kabiny prysznicowe mogą być prawdziwą ozdobą łazienki! Wystarczy popatrzeć na modele z oferty polskiego producenta RADAWAY. Dzięki wielu konfiguracjom i formom wykończenia, kabiny te znakomicie sprawdzą się na każdym metrażu i dopasują do rozmaitych stylów aranżacyjnych. Od klasycznego, poprzez industrialny czy skandynawski, a na minimalistycznym kończąc. Ich wzornictwo ma uniwersalny charakter, który skutecznie opiera się chwilowym trendom.

 


To jednak nie wszystkie rozwiązania pozwalające spersonalizować kabinę.

 

Dostępnych jest szereg funkcjonalnych rozwiązań dedykowanych do nowoczesnej strefy prysznica. Pamiętajmy jednak, że ich wybór nie może być podyktowany tylko i wyłącznie względami estetycznymi. Nie każde bowiem rozwiązanie sprawdzi się w każdej łazience.

 

Na małym metrażu dobrym rozwiązaniem będą drzwi przesuwne, a do tych najmniejszych, nietypowych pomieszczeń polecane są drzwi składane po otwarciu płasko na ścianę. Jeżeli zdecydujemy się na drzwi otwierane wahadłowo, to praktycznym wyborem będą te z podwójnymi drzwiami. W dużych i przestronnych łazienkach sprawdzi się prysznic otwarty typu walk-in (bez drzwi). Funkcję kabiny pełni tu tylko ścianka ze szkła, praktycznie niewidoczna, a przez to niezakłócająca wrażenia przestronności. Więcej o kabinach WALK – IN możesz przeczytać na oficjalnej stronie producenta kabin prysznicowych:

 

https://www.radaway.pl/typ/walk-in/

 

GDZIE MOŻNA ZAMÓWIĆ KABINY RADAWAY?

 

Kabiny prysznicowe RADAWAY są trwałe i wykonane z najlepszej jakości materiałów. To wybór na lata! Kabiny prysznicowe RADAWAY kupicie w salonach łazienek JETA, dostępne tylko STACJONARNIE. Zapraszamy!

 

JETA, ul. Poznańska 48, Ostrów Wielkopolski.

JETA, ul. Gorzycka 34a, Ostrów Wielkopolski

 

 

 

 

Źródło: *Artykuł sponsorowany


Czytaj również

HUBUS - OKNA INWENTARSKIE - GARAŻE - KOKANIN
Kostka brukowa Ostrów Wielkopolski