iOstrowWlkp.pl reklamy
Kalisz

Już w ten piątek Drzwi Otwarte Akademii Kaliskiej (online)!

W piątek, 16 kwietnia o godz. 13.00 odbędą się Drzwi Otwarte Akademii Kaliskiej. Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią wydarzenie odbędzie się w formie online!

 

 

Jeśli zastanawiasz się, gdzie studiować, to sprawdź ofertę Akademii Kaliskiej na stronie spotkajmysie.akademia.kalisz.pl W tym roku będzie to o wiele łatwiejsze, niż kiedykolwiek. Całą ofertę będziesz mógł poznać bez wychodzenia z domu!

 

Do dyspozycji osób, które zdecydują się wziąć udział w Drzwiach Otwartych będą wirtualne pokoje tematyczne dotyczące konkretnych kierunków studiów. Studenci opowiedzą także o życiu na uczelni i udzielą wszelkich informacji na temat rekrutacji i życia studenckiego.

 

 

Podczas spotkania dowiesz się m.in.:

  • jak wygląda studiowanie na poszczególnych kierunkach,
  • co zrobić, aby zostać studentem Akademii Kaliskiej,
  • jakie korzyści płyną ze statusu studenta Akademii Kaliskiej,
  • oraz wiele wiele innych ciekawostek!

 

Już dziś możesz zapoznać się z ofertą uczelni oraz pospacerować po jej obiektach, oczywiście online. A jeśli wciąż się wahasz, to jeszcze przed rozpoczęciem Drzwi Otwartych można zapoznać się ze specjalnym informatorem - TUTAJ

 

Na Drzwi Otwarte Akademii Kaliskiej można zapisać się TUTAJ!

 

W programie tego wydarzenia zaplanowano także niespodziankę, którą będzie występ stand up Michała Kutka i Mieszko Minkiewicza.

 

:
Źródło: *Artykuł sponsorowany

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również