Z okazji jubileuszu burmistrz Jerzy Łukasz Walczak przekazał OSP Biskupice Ołoboczne przyczepę do przewozu sprzętu strażackiego. Jednostka wzbogaciła się także o sprzęt o wartości 10 tys. zł.
Wydarzenie było okazją do podziękowań, podsumowań i rozmów o planach na przyszłość. Jednocześnie 20-lecie na stanowisku prezesa jednostki świętował Jerzy Kwiasowski.
Wręczone odznaczenia i wyróżnienia:
- Złoty Medal za Zasługi dla Pożarnictwa: Mariusz Długiewicz
- Srebrny Medal za Zasługi dla Pożarnictwa: Tomasz Domański, Adrian Nowacki, Marcin Rzekiecki, Sławomir Szymczak, Jarosław Wiesner, Robert Wiesner
- Brązowy Medal za Zasługi dla Pożarnictwa: Michał Banasiak, Łukasz Fabian, Mariusz Marczak, Piotr Ratajczyk, Damian Szulc
- Odznaka „Wzorowy Strażak”: Mateusz Gawron, Martin Kaźmierczak, Kamil Mukalski, Mikołaj Sztukowski
- Odznaczenie „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce: Bernard Doktór, Sławomir Szymczak, Robert Wiesner, Alina Ząbek, Piotr Sztukowski, Adam Witek, Grzegorz Lewandowski, Marian Armanowski, Ryszard Rokicki
- Medal Honorowy im. Bolesława Chomicza: Marian Wielanek
- Brązowa Odznaka MDP: Zuzanna Potasznik, Alicja Długiewicz, Zuzanna Wasielewska, Angelika Rybka, Przemysław Cebulski, Julia Wolniaszek, Michalina Ratajczyk, Antonina Ratajczyk
- Srebrna Odznaka MDP: Aleksandra Kędzia, Zuzanna Betka

















