iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Jest wyrok. B. Klimek: "Kolejny raz prawda zatriumfowała, a polityczny hejt karany jest przez wymiar sprawiedliwości"

- Kolejny raz prawda zatriumfowała, a polityczny hejt karany jest przez wymiar sprawiedliwości. Sąd uznał za nieprawdziwe i dyskredytujące prezydent Ostrowa Wielkopolskiego rozpowszechniane w październiku 2018 roku informacje o rzekomym zakupie mieszkania za zaniżoną kwotę 3 000 zł - informuje na swoim fanpage'u Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.
- Nieprawdziwe były także insynuacje i oskarżenia o brak szukania rozwiązań problemu zanieczyszczenia powietrza w Ostrowie, w wyniku czego prezydent miałaby ponosić odpowiedzialność za rzekomą śmierć „kilkudziesięciu ostrowian” - pisze dalej Beata Klimek.
 
- Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim uznał Jarosława S. winnym popełnienia przestępstwa zniesławienia i wymierzył mu karę grzywny w wysokości 6 tys. złotych, nawiązkę na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Chorych Hospicjum św. Józefa w Ostrowie Wielkopolskim w kwocie 5 tys. złotych, a także obciążył go kosztami sądowymi. Skazanemu przysługuje prawo odwołania się od wyroku - czytamy na fanpage'u.
 
 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również