iOstrowWlkp.pl reklamy
Z powiatu

"I Święto Rodziny" w Środowiskowym Domu Samopomocy

Środowiskowy Dom Samopomocy w Ostrowie Wielkopolskim zorganizował „I Święto Rodziny” na terenie zielonym przy Al. Słowackiego.

Ten wyjątkowy dzień w swoim świętowaniu zawierał trzy ważne daty – obchodzone były zbiorczo: Dzień Mamy, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca. Gośćmi honorowymi byli uczestnicy, opiekunowie i ich rodziny.

Część artystyczną uświetnił występ uczniów Zespołu Szkół Muzycznych pod kierunkiem dyrektora tej placówki, Roberta Matuszewskiego. Następnie wystąpili uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Ostrowie Wielkopolskim, którzy w sposób taneczny, śpiewająco oraz słownie podziękowali rodzicom z okazji ich święta. Po części artystycznej przyszedł czas na niespodziankę, która osobiście każdemu wręczali Wicestarosta Powiatu Ostrowskiego i Dyrektor ŚDS.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa wykonanych przez uczestników festynu, portretów – wizerunków swoich rodziców. Takim samym zainteresowaniem cieszyły się prace wykonane podczas prowadzonej terapii w ośrodku. Nie zabrakło chętnych do zrobienia sobie zdjęcia w fotobudce. Dla gości, w bufecie, wydawany był poczęstunek do którego dodawane były napoje: kawa, herbata lub woda.

Organizatorzy specjalne podziękowania skierowali dla sponsorów, którzy pomogli w organizacji „I Święta Rodziny”, tj. Piekarni Mima, hurtowni „Jagoda” oraz imiennie osobom, które przyczyniły się do realizacji tego projektu.

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI