iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Reklama SMOK AUDIO
Ciekawostki

Helios na 700 miejsc... Już jutro otwarcie!

2021-06-17 07:06:00

W najbliższy piątek, 18 czerwca sieć kin Helios otworzy swój najnowszy multipleks w Ostrowie Wielkopolskim. W czterosalowym kinie w Galerii Ostrovia na widzów czekać będzie bogaty repertuar z premierowymi tytułami, a także liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Już od pierwszych dni działalności Helios zagwarantuje widzom szeroki wybór filmów spośród najnowszych propozycji rodzimego oraz światowego kina. Premierowo zaprezentowane zostaną aż dwa tytuły dla rodzin: „LUCA” oraz „PIOTRUŚ KRÓLIK 2: Na gigancie”, a także polska komedia kryminalna „W JAK MORDERSTWO” oraz mrożący krew w żyłach film grozy „SPIRALA: Nowy rozdział serii Piła”. Widzów w każdym wieku zachwyci również „CRUELLA” ze znakomitą Emmą Stone w roli głównej, a fanów mocnych filmowych wrażeń horror „OBECNOŚĆ 3: Na rozkaz diabła” oraz światowy blockbuster „GODZILLA vs. KONG”.

 

Dla miłośników romantycznych seansów Helios, poza znakomitym repertuarem, przygotował także nie lada gratkę - w ostatnich rzędach wszystkich sal znajdują się podwójne, wygodne kanapy. Wszyscy zakochani będą mogli przytulać się do woli podczas komedii romantycznej, a także ściskać z całych sił podczas przerażającego horroru!

 

W oczekiwaniu na seans filmowy kinomani będą mogli odprężyć się w Helios Café, gdzie w miłej atmosferze serwowane są pyszna kawa, świeżo wyciskane soki oraz ciasta, lody w wielu smakach i inne smaczne desery. Natomiast w ofercie baru znaleźć będzie można pyszny popcorn, zarówno karmelowy, jak i solony, oraz rozmaite napoje i przekąski.

 

Z okazji wielkiego otwarcia zaplanowano liczne konkursy oraz filmowe quizy z Kołem Fortuny! Ponadto każdego dnia weekendu otwarcia 15 pierwszych osób, które w dniach 18-20 czerwca zakupią (lub okażą dowód zakupu w przypadku biletów kupionych on-line) jednorazowo minimum cztery bilety i poprawnie odpowiedzą na pytanie zadane przez kasjera, otrzyma atrakcyjne nagrody-niespodzianki.

Nowy 4-salowy obiekt Heliosa będzie posiadał niemal 700 miejsc (w tym także wygodne kanapy!) dla widzów, którzy kochają kino i cenią sobie wyjątkowe filmowe doznania. Helios umożliwi ich przeżywanie już za kilka dni dzięki seansom o najwyższej jakości dźwięku oraz obrazu! Pełen repertuar i szczegóły dotyczące otwarcia są dostępne na www.helios.pl.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Fotorelacja
Bank Spółdzielczy w Jarocinie - Oddział w Ostrowie Wielkopolskim
Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie Internetowej


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie Internetowej


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl