Z powiatu

Hamulce w ogniu!

Hamulce w ogniu!
Zdjęcie: Facebook/OPS w Przygodzicach
Dzisiaj, po godz. 7.00 strażacy zostali wezwani do pożaru drewna na naczepie tir-a poruszającego się drogą wojewódzką 490 w kierunku Przygodzic.
Po dojeździe stwierdzono pożar hamulców przy samochodzie ciężarowym. 
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przelaniu wodą rozgrzanych elementów oraz sprawdzeniu obszaru pożaru kamerą termowizyjną.
W akcji wzięły udział jednostki z Przygodzic, Antonina i PSP Ostrów Wlkp.

Źródło: Facebook



Z regionu


Czytaj również

iOstrowWlkp.pl reklamy
WALBET

iOstrowWlkp.pl reklamy