iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wlkp.

Grożono śmiercią prezydent Klimek?

Zdjęcie: Facebook/Beata Klimek
Do Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wlkp. miał wpłynąć email, w którym próbuje się zastraszyć prezydent Ostrowa Wlkp. Sprawę zgłoszono policji.

Jak twierdzi prezydent Ostrowa, ktoś w nadesłanej korespondencji, w brutalny i nikczemny sposób, groził jej śmiercią.  

 

- To nie pierwszy taki przypadek, kiedy anonimowy internauta w niewybredny sposób grozi urzędującemu prezydentowi miasta. Kilka dni temu w podobny sposób grożono śmiercią prezydentom: Wrocławia, Poznania, Białegostoku, Olsztyna, czy Ciechanowa. Wczoraj obiektem gróźb stałam się ja. Nie możemy na to pozwolić, tym bardziej nadal mając w pamięci brutalne zabójstwo śp. prezydenta Pawła Adamowicza - zwraca uwagę na swoim profilu jednego z portali społecznościowych Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp.

 

I zaraz dodaje.

 

- Nie ma mojej zgody na nienawiść i groźby wobec kogokolwiek. Przekazuję dziś również wyrazy mojej solidarności pod adresem wszystkich moich kolegów samorządowców z całego kraju, którzy otrzymali pełne agresji wiadomości. Anonimowemu sprawcy lub sprawcom tych przestępstw odpowiadamy krótko - nie damy się zastraszyć. Tak, jak do tej pory – dalej będę pracowała dla Ostrowa Wielkopolskiego i jego mieszkańców. Wierzę, że sprawiedliwość prędzej, czy później dosięga również tych, którzy są anonimowi i którym wydaje się, że dzięki temu mogą wszystko - podkreśla prezydent Ostrowa Wlkp. 

 

(alf)


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również