iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Ostrów Wlkp.

Głosowanie do końca września

2018-09-06 09:08:31

Tylko do 30 września można głosować na zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego Ostrowa Wielkopolskiego na 2019 rok. Każde zadanie ma swój własny numer.

To właśnie za pomocą tych numerów mieszkańcy będą głosować na wybrane przez siebie zadania. Mieszkańcy mogą zagłosować na dwa zadania „duże” (59 projektów o wartości do 250 000 zł) i dwa zadania „małe” (39 zadań o wartości do 25 000 zł).

 

- W ramach IV edycji Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego złożono 109 projektów. Po wnikliwej analizie dopuszczono do głosowania 98. Od samego początku zainteresowanie mieszkańców Ostrowskim Budżetem Obywatelskim jest bardzo duże, z roku na rok coraz większe. 98 zadań, z których wyłonione zostaną te zwycięskie, to wynik rekordowy. Ostrowianie stanęli na wysokości zadania i złożyli wiele niezwykle ciekawych propozycji. Nasi mieszkańcy pokazują od lat, że należą do osób, które potrafią myśleć kreatywnie i mają bardzo ciekawe pomysły na zagospodarowanie przestrzeni miejskiej – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa.

 

Na realizację zwycięskich projektów przeznaczono w miejskim budżecie 1 000 000 złotych – 900 tys. na zadania „duże” i 100 tys. na „małe”. W tej edycji można zagłosować przez Internet, jak i w sposób tradycyjny korzystając z papierowej karty do głosowania wrzuconej do urny. Formularze kart do głosowania są dostępne do pobrania na stronie internetowej Urzędu Miejskiego oraz w punktach do głosowania.

 

 

 Reklama w Gazecie InternetowejAutopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl