iOstrowWlkp.pl reklamy
Pod naszym patronatem

Giełda Winylowa, tym razem w Galerii Ostrovia!

Masz w swojej kolekcji płyty winylowe, CD, albo kasety? Poszukujesz nowych? Po raz kolejny startuje Giełda Winylowa, tym razem w Galerii Ostrovia!
UWAGA! W związku z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd, event niestety nie może odbyć się w pierwotnym terminie, tj. 7 listopada. Organizatorzy - z uwagi na duże zainteresowanie imprezą - postanowili, że giełda odbędzie się w nowym terminie. Zaplanowano ją na sobotę, 5 grudnia. Prosimy jednak śledzić na bieżąco nasze łamy oraz wydarzenie na Facebooku, gdzie będą podawane wszystkie informacje związane z organizacją Giełdy Winylowej w nowym terminie!
 
 
Kochasz muzykę? Lubisz słuchać jej w dobrej jakości i ciepłym brzmieniu? Kręcą Cię trzaski płyty winylowej, obracający się talerz gramofonu i piękne okładki niczym obrazy? Zapraszamy serdecznie na kiermasz, giełdę płyt winylowych, CD i kaset - zachęcają Smok-Audio i Papa Winyl, organizatorzy Giełdy Winylowej.
 

Będzie to z pewnością znakomita okazja do uzupełnienia swojej kolekcji. A dla przybyłych amatorów "czarnego złota" do dyspozycji będzie stanowisko odsłuchowe.

"Sklepy na kółkach" z całego kraju będą prezentowane w postach wydarzenia na Facebooku. Tam też więcej informacji  i zdjęć związanych z eventem. 
 
Patronat nad tym wydarzeniem objęła redakcja iOstrowWlkp.pl
 
Zapraszamy - sobota, 7 listopada,
godz. 9.00-21.00 w Galerii Ostrovia!
 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również